Привіт усім!

Хочемо поділитися останніми новини життя Авани в Україні.

НАВЧАННЯ по програмі Авани «СІЯЧІ» в м. Ірпінь

24-26 листопада команда Авани провела навчання представників церков, які планують відкрити клуби Авани, по
програмі «Сіячі». Це навчання проходило в м. Ірпінь Київської обл. Протягом трьох днів майбутні лідери Авани з різних частин України отримали теоретичні знання щодо особливостей програми «Сіячі», організації самого клубу та його ефективної роботи, важливості дитячого служіння та інструментів Авани в його реалізації, методів донесення Євангелія до дітей, побудови команди та багато іншого. Крім того, вони втілювали отримані знання в практичній роботі – організовували власний клуб Авани та проводили заняття в ньому. Ми молимося та сподіваємося, що навчання забезпечило майбутні клуби необхідним досвідом, вміннями та матеріалами.

 

 

 

ЗНАЙОМСТВО З МІСІОНЕРОМ

Пясецький Сергій – місіонер центральної частини та західного регіону України. Одружений, разом із дружиною виховують трьох дітей. Його шлях в Авані почався з 1993 року, коли це служіння тільки зароджувалося в Україні. Сергій народився і виріс в Рівненській обл., а навчався в м. Черкаси. Саме в один із черкаських клубів Авани його і запросили друзі. Спочатку Сергій був помічником у клубі, потім став лідером. А ще через певний час, повернувшись із армії, став директором клубу, що нараховував 40 дітей. На даний час, уже 16 років, Сергій – місіонер Авани. Допомагає відкривати нові клуби, розвиває служіння вже існуючих клубів; організовує та проводить дитячі вікторини, ігри; організовує зустрічі, табори для лідерів, екстремальні походи та підкорення гірських вершин лідерами, різноманітні конференції, що допомагають духовному зростанню служителів та пошуку нових ідей.

 

Дитячий табір AWANA для переселенців

В м. Черкаси діє клуб Авани, що проходить у центрі гостинності для переселенців, і який працює з дітьми сімей військових, переселенців і соціально неблагополучних сімей. Осінні канікули – веселий час, який можна провести разом із дітьми. Тому команда цього клубу Авани провела чотирьохденний табір для членів клубу та їхніх друзів. Протягом цього часу діти розважалися, граючи в ігри, змагаючись у квесті, естафетах; вивчали Біблійні істини; проявляли творчість у малюванні, різних поробках. А ще – як справжні мультиплікатори, трудилися над створенням мультфільму про Авану ☺ Цей час був незабутнім для всіх – і для дітей, і для лідерів! Багато з дітей, які прийшли вперше на табір, зараз продовжують приходити на клуб

 

СВІДОЦТВО

Знайомтеся, це – Дмитро Шишман. І його історія зміненого життя. Дмитро прийшов на Авану разом зі своєю сестрою ще в дитинстві. Разом із клубом ріс як фізично, так і духовно. Від «Іскорки» до «Факела». А потім став лідером! Його служіння не обмежувалося тільки Аваною. Кілька змін Дмитро був координатором в літньому християнському таборі церкви «Храм Спасіння», що в Одесі. А місяць тому він офіційно став молодіжним лідером у помісній церкві! Крім того, Дмитро залишається лідером і помічником директора одного із клубів Авани. Свідоцтво Дмитра – це ще одне підтвердження тому, як Бог діє в дитячих серцях, виховуючи справжніх лідерів, які продовжують Його справу!

 

Дякуємо за вашу підтримку і надалі потребуємо вашої молитви за:

☺ Нові клуби та нових лідерів

☺ Мир в Україні

AWANA GO
Next Post
Ярмолатий Валентин

Author Ярмолатий Валентин

More posts by Ярмолатий Валентин