Життя в авані не стоїть на місці! Тільки за останній місяць трапилося скільки всього цікавого! І ми хочемо поділитися з вами останніми новинами з України!

AWANA GO  

8 жовтня 2016 р. на базі Ірпіньської біблійної церкви відбулося дитяче свято – Awana Go. Незважаючи на холодну погоду, новий сезон відкрили команди з 20 клубів! В залі навіть було замало місця для більше ніж 400 дітей!
Кожен, хто приїхав на свято, мав змогу взяти участь в олімпіаді та біблійній вікторині, де були завдання різної тематики та складності.
Всі команди отримали подарунки! Було весело, цікаво, творчо, по-новому.

ЗНАЙОМСТВО З МІСІОНЕРОМ

Віктор Гурєєв – директор Авани в Україні. Разом із дружиною Інною вже 20 років займається цим служінням. Починали вони з клубів у с. Фрунзівка (Одеська обл.), потім – в с. Вишневому, а зараз – в м. Ірпінь.
Маючи на меті відкриття нових церков, подружжя зрозуміло, що Авана – чудовий інструмент у цій справі. Віктор часто повторює, що діти – це наше теперішнє. Авана навчає дитину бути місіонером тут і зараз. Задача лідера команди – це, по-перше, познайомити її з Богом, а по-друге, занурити її у служіння.

Кожних 3 місяця Віктор та Інна разом із командою місіонерів проводять навчання 10-20 церков, як організувати Авану та як з її допомогою досягати дітей. Їхні діти виросли в Авані і теж зараз беруть участь у цьому служінні.

 МІНІКОНФЕРЕНЦІЇ AWANA

 

Миниконференция awana

З 17 жовтня подружжя місіонерів – Арлін і Мерсі – здійснили місіонерські поїздки на півдні, в центрі та на сході України, під час яких було проведено зустрічі для дитячих служителів. На цих зустрічах-семінарах місіонери допомагали лідерам зробити служіння більш ефективним,
розглядаючи наступні теми: Як допомогти дітям вивчати вірші на пам’ять? Як підтримувати позитивну дисципліну на заняттях клубу? Як будувати команду сильних лідерів? Способи використання планшетів та смартфонів для цікавої роботи з дітьми.

 

 

СВІДОЦТВО


У кожного з нас є своя історія шляху до Бога. Це свідоцтво одного лідера клубу Авана в м. Черкаси – Тані. Починалось все дуже цікаво. Вона з подругою сиділи на стадіоні, коли до них підійшла незнайома дівчина і запросила на змагання. Було трохи страшно, але мама відпустила, щоб подивитися. Вони прийшли. Відразу підійшли два лідера і запропонували приєднатися до команди, пограти в ігри. Таня не наважувалася, але з часом погодилась. А коли її команда перемогла, це стало ще більшим приводом повернутися знову. Згодом Таня почала ходити не тільки ради перемоги, а й слухати історії, відкриваючи серце для Бога. Життя дівчини почало змінюватися, бо вона почала робити так, як навчає Бог! Знайшла безліч нових друзів, братів та сестер у Христі! Він став сенсом життя дівчини! Ще через певний час Таня покаялася і прийняла хрещення. Зараз вона – лідер, і за все це велика подяка Богові!

 

Дякуємо за вашу підтримку і надалі потребуємо вашої молитви за:

  • Нові клуби
  • Нових лідерів
  • Навчання церков по програмі «Сіячі» в м. Ірпінь (листопад).